Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Serigrafie na papíře, 570 x 395 mm, paspartováno, datováno 1970, signováno vpravo dole R. Kratina 70, vlevo dole č. listu 33/34.Autor viz Ch 6/224.